Kurumsal Seo Danışmanlığı

Web sitenizin arama motoru optimizasyonunda bizi tercih edin, rakiplerinizi önüne geçin.

Sirenox Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak web siteniz arama motoru sıralamalarında rakiplerinizden daha gerilerde yer alıyorsa biz size kurumsal seo danışmalığımız ile yardımcı oluyoruz. Web siteniz için uyguladığımız arama motoru optimizasyonu ile rakiplerinizi kısa sürede geçmenizi sağlıyoruz. Kurumsal seo hizmetimizle hedef kelimelerinizde Google'da ilk sayfaya yükselme imkanı sunuyoruz.


Kurumsal SEO Danışmanlığı Nedir ?

SEO ingilizce olarak "Search Engine Optimization" kelimesinin kısaltmasıdır. Türkçe karşılığı ise "Arama Motoru Optimizasyonu"dur. Arama motorlarında web sitelerin veya alt sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar. SEO çalışmalarının temel amacı web sitelerinizin arama motorlarında üst sıralarda listelenmektir. Bu amaç da, web sitelerinizde yer alan bilgi, hizmet veya satışların daha fazla ilgili kitleye ulaştırılmasını sağlamaktır. Kurumsal SEO danışmanlığı ile web sitenizin Google,Yandex,Yahoo,Bing gibi arama motorlarındaki popülerliğinin artması ile arama sonuçlarında daha üst sıralarda listelenmesidir.

Kurumsal SEO Danışmanlığı Niye Gereklidir?

Genelde şirketler sektörlerindeki reklam harcamalarına ciddi miktarda para harcamaktadırlar. Tabiki reklam danışmanlığı hizmeti alanlar maliyetlerinde her ne kadar azalma sağlasada yinede arama motorlardan gelen organik ziyaretçiye ulaşmak için SEO çalışması her web sitesinde gereklidir. Arama motorundaki anahtar kelimelerde üst sıralarda yer almak istiyorsanız, SEO danışmanlığı hizmeti almanız gereklidir.

Örneğin; zeytin yağı satışı üzerine bir şirketinizi olduğunu varsayalım. Sanal ortamdaki satışlarınızı ve kurumsal kimliğinizi arttırmak adına kurumsal web site çözümlerinden de yararlandınız fakat web sitenizle rakiplerinize nazaran çok az bir kitleye ulaşıyor olabilirsiniz. Pazardaki satışlarınız arttırmak adına reklam bütçesi ayrırarak daha çok kar elde edebilirsiniz fakat reklam sayesinde elde edeceğiniz ziyaretçi kitlesi, bütçeniz tamamlandığında giderek azalan bir grafik sergilecektir. Örneğin SEO danışmanlığı sayesinde"zeytin yağı izmir" kelimesi ile ilk sıralarda yer almanız durumunda sürekli artan müşteri kitlesine sahip olursunuz.

Şöyle düşünebilirsiz; web sitenizin olması şirketinizin satış oranlarını tek başına arttırmaya yetmeyebilir, bunu reklam danışmanlığı ve SEO danışmanlığı ile desteklenmeniz gereklidir. Aksi durumda sadece sizin ziyaret ettiğiniz bir web sitenizin olması kaçınılmazdır!

izmir seo

Seo Danışmanlığı Adımlarımız

  • Talep
  • Öncelikli olarak taleplerinizi dinliyor, SEO konusundan sizin için neler yapabileceğimiz anlatıyoruz.
  • Analiz
  • Tüm değerlendirmelerin sonrasında taleplerinizi yerine getirebilmek için analizsel çalışma yapıyoruz.
  • Strateji
  • Analizleri yorumlayarak çözüm odaklı farklı stratejiler belirliyor, en uygun stratejiyi seçip çalışmalara başlıyoruz.
  • Çözüm
  • Doğru stratejiyi uyguladığımıza emin olduğumuzda sizi sonuca doğru götürüyoruz.
  • Sonuç
  • Taleplerinizin yerine getirmiş şeklinde periyodik olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.